Výzvy

Milí kamarádi, vážení rodiče,

i když nám současná situace neumožňuje být ve školce, nemusíme zahálet. Můžeme tvořit, vymýšlet, psát si, informovat. Budeme rádi, když se spolu s dětmi zapojíte do výzev, které pro Vás připravujeme a které budeme průběžně doplňovat. I my se rády zapojíme.

Můžete posílat fotky, krátká videa, pozdravy buď na mail mskekasne@volny.cz nebo přes WhatsApp na tel.č. 601555007.

Buďme spolu a společně to zvládneme!

VÝZVA Č. 1 (od Ivanky):

"Pozdrav svého kamaráda, se kterým se teď nemůžeš vídat ve školce a potěš ho pěkným obrázkem."

VÝZVA Č. 2 (od Lucky) :

"Vyzkoušejte si POKUS - KVĚT a pošlete foto nebo obrázek, který zveřejníme ve fotogalerii."

VÝZVA Č.3 (od Jitky):

"Udělej si hezký obložený chleba, vyfoť a pochlub se kamarádům"

vyzkoušeno na vlastních dětech (těch menších), foto ve fotogalerii

VÝZVA Č. 4 (od Lucky):

"Vyrobte si podle videonávodu PAPÍROVÉHO ZAJÍČKA a pošlete foto nebo video, které zveřejníme ve fotogalerii."

VÝZVA Č. 5 (od Ivanky):

"ZACVIČTE SI S IVANKOU a pošlete obrázek jak cvičíte nebo fotku, případně video, které zveřejníme ve fotogalerii."

VÝZVA Č. 6 (od Pavlínky):

"Vytvořte z libovolného materiálu výrobek a pošlete fotku s popisem, kterou zveřejníme ve fotogalerii."

VÝZVA Č. 7 (od Ivanky):

"ZACVIČ SI S PLYŠÁKEM a pošlete obrázek jak cvičíte nebo fotku, případně video, které zveřejníme ve fotogalerii."

VÝZVA Č. 8 (od Míši):

"Vytvořte si obrázkový deník a pošlete fotku, kterou zveřejníme ve fotogalerii."  (Každý den si do sešitu nakreslete obrázek. Na obrázku bude nakreslen váš den - co jste dělaly, když byla školka zavřená, s čím jste si hrály, co jste jedly apod.)